pátek 17. května 2024

Pastrňák s Kubalíkem pálili ostrými

David Pastrňák s Dominikem Kubalíkem se v nočních zápasech zapsali mezi střelce. Ondřej Palát zaznamenal dvě asistence.

Dominik Kubalík oslavuje gól se spoluhráči

• Dominik Kubalík oslavuje gól se spoluhráči

Český hokejista David Pastrňák pomohl gólem k vítězství Bostonu nad Torontem 4:1. Pastrňák dostal Bruins do vedení 1:0 v 6. minutě při hře pět na tři. Do dvoubrankového náskoku poslal Boston Frederik, který vzal Nylanderovi na modré čáře puk a překonal brankáře Wolla. Toronto vstřelilo kontaktní gól ve 28. minutě, ale o deset minut později Bruins vedli opět o dvě branky. Na gól Morgana Geekieho nahrával Pavel Zacha. Těsně před koncem druhé třetiny přidal další gól Brandon Carlo a Boston slavil výhru 4:1.

Mezi střelce se zapsal i Dominik Kubalík. Český útočník vstřelil úvodní gól duelu mezi Ottawou a Los Angeles Kings. Kubalík tečoval střelu Jakea Sandersona a poslal kotouč za záda gólmana Talbota. Ottawa prohrála v prodloužení 3:4.

Mezi hvězdy utkání se dostal Ondřej Palát, který byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Dvaatřicetiletý útočník hrající za New Jersey Devils v utkání zaznamenal dvě asistence. New Jersey vyhrálo i díky Palátovi nad St. Louis Blues 4:1

Zdroj: nhl.com