Patnáctiletá tenisová naděje Krejčová získala ve Villachu double

Teprve patnáctiletá česká tenistka Tereza Krejčová vyhrála na juniorském turnaji kategorie J200 ve Villachu dva tituly.

Tereza Krejčová

Zdroj: cztenis.cz

• Tereza Krejčová
  • Zdroj: cztenis.cz

Mladá nadějná tenistka Tereza Krejčová neprohrála v rakouském Villachu jediné utkání a po osmi zápasech vyhrála hned dva tituly. Na juniorském turnaji kategorie J200 slavila výhru ve dvouhře i čtyřhře. Ve finále dvouhry si poradila Krejčová s Ukrajinkou Anastasijí Firmanovovou 6:2 a 6:3. Ve čtyřhře porazila Krejčová společně s Magdalénou Smékalovou polsko-kazachstánskou dvojici 6:3, 0:6, 10:7.

Česká hráčka, která je členkou TK Slavia Plzeň, letos double již jednou získala. Tento mimořádný počin se jí podařil na únorové stovce v Trnavě. Česká hráčka se po zisku dvou titulů ve Villachu posunula v kombinovaném juniorském žebříčku ze 122. na 85. místo.

Zdroj: tenisovysvet.cz