Kolumbijci prchají do Venezuely. V příhraničí vládne teror, hlásí
Severovýchod Kolumbie se zmítá v krvavých bojích mezi dvěma vojenskými skupinami. Lidé odtud prchají do sousední Venezuely.
Severovýchod Kolumbie se zmítá v krvavých bojích mezi dvěma vojenskými skupinami. Lidé odtud prchají do sousední Venezuely.
Bývalý syrský vůdce Bašár Asad se dostal ve Francii na černou listinu. Tamní vyšetřovatelé na něho vydali už druhý zatykač.
Pokud se Sýrie bude ubírat demokratickou cestou, Evropská unie začne rušit sankce. Pokud však nastolí radikální islamismus, šrouby se utáhnou.
Na severu Sýrie se stále bojuje. Bezmála deset let se tam angažuje i Turecko, které tvrdí, že tamní kurdské síly jsou napojené na Islámský stát.
Na pokraji totálního vyčerpání našli malajská pobřežní stráž zhruba 300 myanmarců. Ti prchali ze své země před občanskou válkou.
Bašár Asad už přišel i o svou armádu. Vojáci mu začali vypovídat věrnost, výměnou za beztrestnost.
Humanitární katastrofa v Súdánu nekončí. Lidskoprávní organizace proto vyzývají k okamžité ukončení obléhání a ostřelování města al-Fašír.
Stotisícový masový hrob severně od Damašku, není jediný, kam syrský vůdce Bašár Asad nechával pohřbívat své odpůrce. Jeho konání rozkryje další vyšetřování.
Boje v Demokratické republice Kongo eskalují. Kvůli nepřátelství dvou komunit zemřelo minulý týden více než 40 lidí, někteří byli dokonce upáleni za živa.
Kam zmizel syrský vůdce Bašár Asad? Je stále vůbec naživu? Odpověď by měly dát následující hodiny, či dokonce dny.