Napřed o snížení a potom o rozebrání objektu rozhodla společnost, která ji vybudovala potom, co se setkala s obyvateli okolí a zjistila, že se obávají o výhled na Fudži. Nastala tak zcela opačná situace než ve městě Fujikawaguchiko v prefektuře Yamanashi. Tam totiž ikonický výhled na nejvyšší horu země, který lákal tisíce turistů, zakrývá 2,5 metru vysoká a 20 metrů dlouhá bariéra. Městu došla trpělivost s desítkami špatně zaparkovaných aut, fotografujícími turisty, kteří se kvůli záběru vrhali do silnice mezi projíždějící auta a vršícími se hromadami odpadu. Návštěvníci za sebou nechávali spoušť a zmatky, ve městě ale neutratili téměř nic a strávili tam jen nezbytně dlouhou dobu pro vytvoření fotky. Podobné stížnosti se řeší i na dalších místech Japonska, třeba u takzvaného Mostu snů, z něhož je výhled také na horu Fudži.vní lidé se měli do nově postaveného desetipatrového bytového domu na předměstí Tokia stěhovat za pár dní. Mají smůlu, budova půjde k zemi. Zakrývala by totiž výhled na horu Fudži.
Napřed o snížení a potom o rozebrání objektu rozhodla společnost, která ji vybudovala potom, co se setkala s obyvateli okolí a zjistila, že se obávají o výhled na Fudži.
Nastala tak zcela opačná situace než ve městě Fujikawaguchiko v prefektuře Yamanashi. Tam totiž ikonický výhled na nejvyšší horu země, který lákal tisíce turistů, zakrývá 2,5 metru vysoká a 20 metrů dlouhá bariéra. Městu došla trpělivost s desítkami špatně zaparkovaných aut, fotografujícími turisty, kteří se kvůli záběru vrhali do silnice mezi projíždějící auta a vršícími se hromadami odpadu. Návštěvníci za sebou nechávali spoušť a zmatky, ve městě ale neutratili téměř nic a strávili tam jen nezbytně dlouhou dobu pro vytvoření fotky. Podobné stížnosti se řeší i na dalších místech Japonska, třeba u takzvaného Mostu snů, z něhož je výhled také na horu Fudži.