Pastrňák dvakrát skóroval, Boston vyhrál ve Philadephii

David Pastrňák vstřelil proti Philadelphii dvě branky. Zacha dvakrát asistoval.

David Pastrňák

• David Pastrňák

Český útočník zažil ve Philadelphii skvělý večer, když zaznamenal tři body. Pastrňák otevřel skóre v 15. minutě a vstřelil 32. gól v sezoně, asistoval mu Pavel Zacha. Pastrňák vstřelil další branku v 19. minutě a Boston vyhrál první třetinu 4:0. Český kanonýr si proti Flyers připsal i jednu asistenci. Pavel Zacha v zápase zaznamenal dvě přihrávky. Boston vyhrál na Philadelphií 6:2.

Pastrňák má s Philadelphií skvělou bilanci. Ve 29 zápasech proti Flyers zaznamenal 42 bodů za 26 gólů a 16 asistencí. Český útočník má na Philadelphii samé dobré vzpomínky. V roce 2014 byl v tomto městě draftován týmem Bostonu jako 25. hráč NHL.

„Tady začal můj sen,“ řekl Pastrňák. „Tady pro mě všechno začalo a byl to tak trochu můj první krok ke kariéře, kterou teď mám.“

Zdroj: nhl.com