pátek 20. září 2024

Oceláři poprvé v sezoně brali tři body

Mistrovský Třinec poprvé v sezoně vyhrál. Ve čtvrteční předehrávce 3. kola porazil Liberec.

Oceláři poprvé v sezoně vyhráli

• Oceláři poprvé v sezoně vyhráli

Oceláři ovládli zvládli výborně první třetinu, po které vyhrávali 2:0. V 10. minutě nadvakrát překonal Petr Vrána libereckého brankáře Krále. A necelé dvě minuty před hvizdem přidali domácí druhou branku. Daňo se prosadil po přihrávce Martina Růžičky.

Liberec dokázal vstřelit Třinci jediný gól, a to ve 28. minutě při přesilové hře. Do třetí třetiny se šlo za stavu 2:1 po úřadujícího mistra. Liberec se snažil o vyrovnání, ale závěrečné minuty patřili Ocelářům. Nejdříve zásluhou Daňa v 57. minutě zvýšili domácí při power play na 3:1 a v závěrečné minutě pálil přesně do prázdné klece Pánik, 4:1. Třinecký brankář Marek Mazanec zneškodnil několik nebezpečných libereckých šancí a výrazným způsobem dopomohl Třinci k vítězství.

HC OCELÁŘI TŘINEC – BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 4:1