čtvrtek 19. září 2024

Nečas vstřelil gól a na další přihrál, nájezd ale neproměnil

Český útočník Martin Nečas přispěl gólem a asistencí k bodu Caroliny. Nečasův tým prohrál po samostatných nájezdech 2:3.

Martin Nečas oslavuje se spoluhráči gól

• Martin Nečas oslavuje se spoluhráči gól

Český forvard stál u prvního gólu Caroliny. Nečas přihrál zpoza branky Michaelu Buntingovi, který přihrál Tonymu DeAngelo k úvodnímu gólu utkání. Buffalo vyrovnalo ve druhé třetině.

Nečas poslal Carolinu do vedení 2:1 pět minut před závěrečnou sirénou. Český útočník skóroval z levého kruhu ranou bez přípravy a překonal gólmana Ukko-Pekku Luukkonena. Buffalo vyrovnalo vzápětí po střele Powera a vybojovalo prodloužení. V tom nikdo neskóroval, a tak došlo na samostatné nájezdy. Ve čtvrté sérii nájezdů neproměnil nájezd Martin Nečas, který zkusil překonat brankáře Luukkonena forhendovou kličkou. Buffalo vyhrálo díky gólu Caseyho Mittelstadta, který byl jediný v nájezdech úspěšný. Martin Nečas vstřelil osmnáctý gól v sezoně a zaznamenal 24 asistencí.

Zdroj: nhl.com