Nečas s Noskem přispěli gólem k výhrám

Čeští útočníci Martin Nečas a Tomáš Nosek vstřelili gól. Bodovali i Pastrňák se Zachou.

Tomáš Nosek se raduje s Timem Meierem z gólu

• Tomáš Nosek se raduje s Timem Meierem z gólu

Duel Caroliny s Floridou vyzněl jednoznačně lépe pro Hurricanes. Hráč Caroliny Martin Nečas skóroval na začátku druhé třetiny a vstřelil jednadvacátý gól v sezoně. Gólman Bobrovskij zastavil střelu Dmitrije Orlova z levého kruhu, ale Nečas z pravého kruhu zamířil přesně k levé tyči a zvýšil na 2:0. Carolina vyhrála nad Floridou 4:0.

Tomáš Nosek skóroval v dresu New Jersey Devils poprvé v nové sezoně. Jednatřicetiletý pardubický rodák zvyšoval na 5:2 proti Dallasu, když se jeho střela odrazila od hokejky obránce Stars Janiho Hakanpääho. Nosek si připsal v sezoně první kanadský bod, získal ho po 22 zápasech. New Jersey vyhrálo nad Dallasem 6:2.

Montreal vyzval v domácí Bell Centre Boston. Hokejisté Bostonu vyhráli po prodloužení 2:1. Na prvním bostonském gólu se podíleli Pavel Zacha a David Pastrňák a připsali si bod za asistenci.

Zdroj: nhl.com