Nečas se po zranění vrátil ve velkém stylu

Martin Nečas si v prvním utkání po zranění připsal gól a asistenci. Brankář Vaněček vychytal výhru New Jersey.

Martin Nečas

Zdroj: Prodimedia

• Martin Nečas
  • Zdroj: Prodimedia

NEČAS PRVNÍ HVĚZDOU ZÁPASU

Nečas se po zranění vrátil na led, a to ve velkém stylu. Český útočník vynechal předchozích pět zápasů kvůli zranění v horní části těla. Pětadvacetiletý hokejista si v utkání proti Detroitu připsal gól a asistenci.

Nečas zaznamenal první bod ve 37. minutě po přihrávce Buntinga. Nečas se dostal do pravého kruhu a střelou zápěstím překonal brankáře Lyona, 2:1. Druhý bod si český reprezentant připsal po nahrávce Sebastianu Ahovi, který zvýšil do prázdné branky na konečných 4:2.

Nečas po návratu na kluziště strávil na ledě téměř devatenáct minut a připsal si šest střel. Rodák z Nového Města na Moravě byl vyhlášen první hvězdou utkání.

Asi jsem měl už v první třetině dát pár gólů, ale nakonec to tam spadlo," řekl Nečas. "Cítil jsem se dobře. Fyzicky jsem se cítil dobře, “ řekl po utkání český kanonýr.

CAROLINA – DETROIT 4:2

VANĚČEK VYCHYTAL COLUMBUS

Brankář New Jersey Devils Vítek Vaněček předvedl výborný výkon proti Columbusu. Český gólman zastavil 29 střel a za svá záda pustil jen jednu střelu. Vaněček se po skvělém výkonu v brance stal druhou hvězdou zápasu.

COLUMBUS – NEW JERSEY DEVILS 1:4

Zdroj: nhl.com