Kubalík vstřelil gól, Jiříček bodoval proti Torontu

Dominik Kubalík po samostatném úniku skóroval, Jiříček s Nečasem asistovali a Vladař předvedl perfektní zákrok.

David Jiříček střílí puk na Calleho Jarnkroka

• David Jiříček střílí puk na Calleho Jarnkroka

David Jiříček zaznamenal v utkání proti Torontu dvě asistence. Teprve dvacetiletý obránce Columbusu nastoupil k jubilejnímu třicátému utkání v zámořské lize. Columbus vedl nad Torontem po dvou třetinách už 5:0. Jiříček asistoval u třetího a čtvrtého gólu. Hráči Maple Leafs ale během poslední dvacetiminutovky vstřelili pět gólů a vyžádali si prodloužení. V něm byli úspěšnější hokejisté Columbusu a vyhráli 6:5.

Dominik Kubalík hájící barvy Ottawy skóroval v utkání proti St. Louis. Hokejisté St. Louis měli už tříbrankový náskok, když Kubalík snížil na 3:1. Po krásné samostatné akci trefil český útočník mezeru mezi gólmanovy betony.

Martin Nečas bodoval v zápase proti Detroitu a pomohl k výhře Caroliny jednou asistencí. Nečas stál u zrodu úvodní branky Hurricanes. Čtyřiadvacetiletý útočník bodoval v šesti z osmi utkání.

Neuvěřitelný zákrok si připsal český brankář Daniel Vladař ve službách Calgary Flames. Při samostatných nájezdech zázračně vychytal pokus Fredericka Gaudreaua. Calgary přesto prohrálo s Minnesotou po samostatných nájezdech 3:2. Vladař si v utkání připsal 30 zákroků.

Zdroj: nhl.com