Kladno nadělilo Liberci osm gólů, Mladá Boleslav porazila Vary

Kladenští Rytíři deklasovali Liberec, poslední Mladá Boleslav zvítězila nad Energií a Sparta vyhrála v Plzni.

Rytíři si proti Liberci zastříleli

• Rytíři si proti Liberci zastříleli

KOMETA BRNO – ČESKÉ BUDĚJOVICE 2:5

Motor je ve výborně formě. Nezastavila ho ani brněnská Kometa, která na domácím kluzišti vyhrála osmkrát v řadě. Její sérii zastavily až Budějovice, které třemi rychlými góly na začátku druhé třetiny rozhodly o svém vítězství.

LIBEREC – KLADNO 4:8

Dvěma góly se na vysoké výhře Kladna podílel Radek Smoleňák. Jaromír Jágr si připsal stou asistenci v extralize.

PLZEŇ – SPARTA PRAHA 2:4

Škodovka vedla do 55. minuty nečekaně 2:1. Posledních pět minut ale ovládla Sparta a zápas obrátila. Z Plzně si Sparta odváží tři body.

MOUNTFIELD HK – LITVÍNOV 1:5

Hradec prohrál doma s Litvínovem 1:5. Nepomohla ani výměna brankářů, místo Lukáše šel do hradecké branky Fin Laurikainen.

OLOMOUC – TŘINEC 1:2

Před začátkem utkání ocenili na Hané olomoucké legendy Jana Knotka a Branislava Konráda. Kromě hezké ceremonie ale olomoučtí hráči domácím fanouškům příliš radosti nenadělili. S Třincem prohráli 1:2.

MLADÁ BOLESLAV – KARLOVY VARY 4:1

Bruslaři vyhráli druhý zápas po sobě a zdá se, že jsou z nejhoršího venku. Na předposlední Kladno ztrácí Mladá Boleslav tři body.