pátek 20. září 2024

Gólová přestřelka v Litvínově

Kometa se přiblížila čtvrtému místu, Vary vyhrály nad Boleslaví a Hradec bral v Litvínově dva body.

V utkání Litvínova s Hradcem padlo jedenáct branek

Zdroj: hcverva.cz

• V utkání Litvínova s Hradcem padlo jedenáct branek
  • Zdroj: hcverva.cz

ČESKÉ BUDĚJOVICE – KOMETA BRNO 1:2

Kometa si odvezla z Českých Budějovic tři body. Brňané si vytvořili ve druhé třetině těsný náskok, který dokázali udržet až do konce utkání. Díky výhře se přiblížili čtvrté pozici v tabulce. Na Liberec ztrácejí už jen dva body.

Branky a nahrávky: 40. Kubík (Štencel, Gulaš) – 31. Gazda (Ščotka, Flek), 32. Zaťovič (Flek, Cingel)

KARLOVY VARY – MLADÁ BOLESLAV 4:1

Po devíti vteřinách hry poslal Energii do vedení Tomáš Bartejs, který se tak postaral o nejrychlejší gól Energie v historii klubu. Jeho spoluhráči přidali další tři branky a Energie vyhrála 4:1.

Branky a nahrávky: 1. Bartejs, 4. Jiskra (O. Procházka, Mikyska), 5. Kružík (Redlich, Stříteský), 11. Havlín (Jiskra, Kružík) – 57. Jánošík (F. Pavlík, Stránský)

LITVÍNOV – HRADEC KRÁLOVÉ 5:6 PO PRODLOUŽENÍ

V Litvínově viděli fanoušci jedenáct branek. Hradečtí Lvi vstřelili mezi 24. a 27. minutou čtyři branky, jenže domácí Litvínov zabral a zápas šel nakonec do prodloužení. V něm byli úspěšnější Lvi. Výhru jim vystřelil Jérémie Blain.

Branky a nahrávky: 15. Jaks (Koblasa, Hlava), 32. O. Kaše (Hlava, D. Kaše), 42. Hlava (O. Kaše, Jaks), 46. Kirk (Koblasa, Abdul), 56. Hlava (D. Zeman, Baránek) – 20. Blain (Šťastný), 24. Jasper (Eberle), 25. Okuliar (Blain, Pavelka), 26. Okuliar (Pavelka, Estephan), 27. Jasper (Lalancette, Jergl), 63. Blain (Tamáši)