Tři roky odebíral elektřinu načerno. „Ušetřil“ 670 tisíc
Muž odebíral po tři roky načerno elektřinu za 670 tisíc korun. Hrozí mu až pětileté vězení.
Muž odebíral po tři roky načerno elektřinu za 670 tisíc korun. Hrozí mu až pětileté vězení.
Seniorka z Karlovarska přišla o 1,5 milionu kvůli falešné investici.
Koncem června rozjela společnost Okay elektro masivní kampaň, ve které oznamovala, že 4. července zavírá. Kampaň působila na první pohled jako obří akce končícího řetězce, který nabídne zboží za neskutečně výhodné ceny. Ani jedno z toho nebyla pravda.
„Policie zahájila hromadné zatýkání makléřů a kryptoměnových podvodníků,“ stojí u fotky z roku 2014, která ve skutečnosti dokumentuje razii v muslimských modlitebnách, která neměla s nic společného s kryptoměnami.
Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) varuje své klienty před podvody prostřednictvím aplikace WhatsApp.
I přes obezřetnost přišel mladík o 25 tisíc korun. Falešnému volajícímu ale údaje k internetovému bankovnictví nedal.
Šest lidí z Moravskoslezského kraje přišlo dohromady o víc než 600 tisíc korun. Naletěli na podvodníky, kteří nabízeli brigádu nebo přivýdělek.
Kriminalisté z Uherského Hradiště obvinili manželský pár z podvodu na seniorku, kterou připravili o více než půl milionu korun.
Krádeže domů nejsou ve Spojených státech ničím neobvyklým, většinou podvodníkům stačí ukrást nebo zfalšovat dokumenty. Tentokrát si ale asi vzali příliš velké sousto: Chtěli získat Graceland, dům Elvise Presleyho za půl miliardy dolarů.
Letošní mistrovství světa v ledním hokeji je ve znamení i falešných vstupenek. Policie sice padělatele zadržela, ale kolik jich je ještě v oběhu, netuší.