Slavná éra trvala pouze osm let. Neklid v The Beatles ukončil Paul McCartney
10. duben 1970 vlastně nebyl žádným rozpadem The Beatles, ten nastal už několik měsíců předtím. Před 55 lety však došlo k potvrzení této skutečnosti.
10. duben 1970 vlastně nebyl žádným rozpadem The Beatles, ten nastal už několik měsíců předtím. Před 55 lety však došlo k potvrzení této skutečnosti.
Umělci i politici mohou mít cenné podpisy. Vypovídá o tom i žebříček, v jehož čele se umístil první americký prezident George Washintgon.
Od smrti Dimebaga Darrella uplynulo už 20 let. Jeho Pantera však nyní hraje dál poté, co jej zastoupil kytarista Ozzyho Osbournea Zakk Wylde.
Jestliže udělení Řádu britského impéria způsobilo přesně před 59 lety na veřejnosti obrovský humbuk, skutečnost, že jej John Lennon o čtyři roky později vrátil, působila stejně kontroverzně.
Už 54 let je hudební svět smířený se skutečností, že The Beatles patří výhradně minulosti. Poslední ránu jim z milosti dal Paul McCartney, který tehdy oznámil odchod.
Dnes je to přesně 55 let, co si The Beatles zahráli naposledy na veřejnosti. Jejich poslední koncert na střeše vydavatelství Apple měl jen hrstku diváků a byl zcela utajený.
Tragické události od sebe dělí 24 let, John Lennon i Dimebag Darrell ale zemřeli rukou svých vyšinutých fanoušků.
Režisér a blízký spolupracovník pozůstalých členů The Beatles Peter Jackson tvrdí, že by se v budoucnu mohly objevit další dosud neslyšené skladby nejslavnější kapely všech dob. Dokončit je ale bude muset umělá inteligence.
Radiový rekord pokořila „nová“ píseň Now and Then skupiny The Beatles.
Dlouho očekávaný singl legendární kapely poprvé zazní ve 12minutovém dokumentu. Ten bude mít premiéru již 1. listopadu. Singl se podařilo 43 let po smrti Lennona dokončit díky umělé inteligenci.