Zloději si ze sběratelského veletrhu odnesli zlaté mince za víc než milion

Největší veletrh sběratelství ve střední Evropě přilákal v sobotu do pražských Letňan i dvojici zlodějů. Ti ukradli dvě sběratelské alba s 94 zlatými mincemi. Jejich cena přesahuje 1,2 milionu korun.

zloději

Policie dvojici hledákvůli krádeži na sběratelském veletrhu.
Zdroj: Policie ČR

  • Policie dvojici hledákvůli krádeži na sběratelském veletrhu.
  • Zdroj: Policie ČR

„Jeden z dvojice odlákal pozornost prodávajícího, druhý mezitím odcizil dvě alba zlatých mincí. Kriminalisté zajistili kamerové záznamy, na kterých je vidět samotná krádež i oba podezřelí muži,“ popsala policejní mluvčí Violeta Siřišťová s tím, že policisté hledají také lidi, kteří muže na záběrech znají nebo vědí, kde by se mohli zdržovat. Zlodějům hrozí až osm let vězení.jvětší veletrh sběratelství ve střední Evropě přilákal v sobotu do pražských Letňan i dvojici zlodějů. Ti ukradli dvě sběratelské alba s 94 zlatými mincemi. Jejich cena přesahuje 1,2 milionu korun.

„Jeden z dvojice odlákal pozornost prodávajícího, druhý mezitím odcizil dvě alba zlatých mincí. Kriminalisté zajistili kamerové záznamy, na kterých je vidět samotná krádež i oba podezřelí muži,“ popsala policejní mluvčí Violeta Siřišťová s tím, že policisté hledají také lidi, kteří muže na záběrech znají nebo vědí, kde by se mohli zdržovat.

Zlodějům hrozí až osm let vězení.

Související

ViewImage (66)
Domácí

Seniorka zabloudila na houbách, policie proto radí, jak se neztratit v lese

čermákpol
Krimi

Dezinformátor Čermák se vyhýbá vězení, může ho to stát dva roky za mřížemi navíc

hand-3672958_960_720
Domácí

Šmejdi mají nové praktiky. Od seniorů vybírají peníze za úklid

fffffddddggccc
Zahraniční

Pátrání po lvici v Berlíně skončilo, byl to divočák