Žena po pětatřicítce utáhne muže jenom na vaření, tvrdí sexuoložka

Muži nemůžou za to, že jsou nevěrní. Pokud se muž zamiloval jinde, tak to trvá dva, u retardovaných maximálně tři roky. Ženám nezbývá, než umět vařit. Základní pravidlo ale zní Nežrat to s nimi! I takové názory má známá sexuoložka.

12648629921906314598

Talkshow s Laurou Janáčkovou vyvolala pořádný poprask.
Zdroj: stream.cz

  • Talkshow s Laurou Janáčkovou vyvolala pořádný poprask.
  • Zdroj: stream.cz

Pořádný poprask vyvolala psycholožka a sexuoložka Laura Janáčková rozhovorem v talk show Na kafeečko na webu stream.cz. Podle ní nemůžou muži za to, že jsou nevěrní. Posedlost mladšími ženami je prý tisíci lety ověřené chování.

„Pokud se vám doma stalo, že se muž zamiloval jinde, tak to trvá dva, u retardovaných maximálně tři roky,“ pronesla Janáčková. Muž se prý po aférce nejspíš vrátí ke své ženě, která mu vaří a zahrnuje ho pozorností a láskou.

Po pětatřicítce začíná atraktivita žen klesat. „Proto nám nezbývá, než učit se vařit a předstírat trvalou atraktivitu. Ženy do 22 let tohle nemusejí, jim stačí umět vařit čaj. Do 35 let zvládají špagety, možná trochu omáčky. Potom už jsou to omáčky, občas nějaké buchty nebo knedlíky. Od 45 let je to knedlo vepřo zelo, pečené, smažené, řízky. Základní pravidlo ale zní Nežrat to s nimi! Po pětapadesátce už doporučuji vařit jen z afrodiziak. Ta jsou zdravá a máme šanci,“ řekla také.

Ostré komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat nejen u rozhovoru, ale také na sociálních sítích. Tady jsou některé z nich:

„Už hodně dlouho jsem se tak nevytočila jako u této "expertky". To co říká je neuvěřitelně misogynní a z tak padesáti let zpátky. Ženy má po 35 letech za odepsané a muže za totální primitivy, kteří myslí jen na ten žvanec a tím co mají mezi nohama. Co to mele o omáčkách???“

„Paní Lauro, četl jsem vaši knihu a myslel jsem si, že to máte v hlavě v pořádku. Po shlédnutí dnešního kafíčka mám pocit, že jste mimo mísu. Neříkejte své domněnky, reality života je jiná. Vše závisí na jiných hodnotách mezi partnery.“

„Ježíš, to jsou kecy. Znám spousty žen, které jsou atraktivní i v šedesáti, a naopak dvacítky, o které bych neopřel ani kolo. To samé platí o mužích, věk není důležitý.“

„Jestli tyhle rady posílá dál tak se nedivme, že je 50% rozvodovost.“

„Tak to je mi líto, že paní Janáčková po 35 letech už utáhla chlapa jen na jídlo.“

Související

láska
Světové dny

Den lásky

partnerské vztahy
Ostatní Láska

Láska v USA vyhasíná. Zájem nezadaných o partnerské vztahy klesá

láska
Světové dny

Dejte svému partnerovi vědět, jak moc ho milujete