Vražda na Rokycansku: Podezřelý si fotil rybník, kde se našla vražedná zbraň

Devět bodných ran do hrudníku zasadil ženě z Radnic na Rokycansku její 65letý partner. V pondělí po poledni našli tělo oblíbené vedoucí školní jídelny příbuzní. Policie rozjela rozsáhlé pátrání, nechyběli při něm ani potápěči.

ViewImage (22)

Do pátrání se zapojili i potápěči policejní zásahové jednotky.
Zdroj: PČR

  • Do pátrání se zapojili i potápěči policejní zásahové jednotky.
  • Zdroj: PČR

Kromě běžné práce na místě činu povolali kriminalisté na pomoc také potápěče policejní zásahové jednotky. Dům, kde se tragédie odehrála, stojí totiž u potoka a nedaleko rybníka.

„Několik hodin usilovné práce přineslo ještě v nočních hodinách z pondělí na úterý první úspěch, a to zadržení podezřelého,“ řekla Minutovým zprávám policejní mluvčí Pavla Burešová.

Ještě v pondělí byl podezřelý muž aktivní na sociální síti. Dopoledne vyfotil rybník, kam odhodil vražednou zbraň, odpoledne pak fotku sdílel.

ladislav

V úterý večer policie také našla s největší pravděpodobností vražednou zbraň. Tu teď čekají kriminalistické expertízy, stejně jako další stopy zajištěné na místě činu.

Policie dnes zahájila trestní stíhání 65letého muže, který se k činu přiznal, jako obviněného ze zločinu vraždy a také podala podnět na vzetí obviněného do vazby.

Související

Fx9bN5JakAAOZHt
Zahraniční

Devadesátiletý Ind má doživotí za masakr starý desítky let

Svitek
Domácí

Posledním popraveným byl Horehronský rozparovač. Oběsili ho před 34 lety

černý pytel
Zahraniční

Hrůzostrašný nález! V Mexiku našli 45 pytlů plných lidských ostatků

hlubik soud
Krimi

Poprava v Olomouci: 73letý recidivista dostal doživotí