pátek 20. září 2024

Vítkovice vyhrály nad Kometou a jsou už deváté

Vítkovice v dohrávce 24. kola vyhrály nad Kometou 4:0. V tabulce se posunuly na devátou příčku.

Vítkovičtí hráči po výhře

• Vítkovičtí hráči po výhře

Hokejisté Vítkovic vstřelili Kometě čtyři góly a vyhráli nad Kometou 4:0. Do první výraznější šance se dostali domácí hráči ve 13. minutě, Zdráhalovo střelu ale zlikvidoval ramenem brankář Furch. Úvodní gól zápasu padl až na začátku druhé třetiny. Ve 24. minutě poslal Marcel Barinka odražený puk nad beton Furcha, 1:0. Do dvoubrankového vedení poslal Vítkovice dvě minuty před koncem druhé třetiny Roman Půček. Třetí gól přidali vítkovičtí hráči ve 44. minutě. Valentin Claireaux uklidil puk po krásné akci do prázdné branky, 3:0. Dominik Furch inkasoval čtvrtý gól devět minut před závěrečným hvizdem. Raskob se trefil pod Furchovo vyrážečku a vstřelil poslední branku zápasu. Vítkovický gólman Lukáš Klimeš vychytal čisté konto. Vítkovice se po výhře nad Kometou posunuly na deváté místo tabulky.

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC KOMETA BRNO 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 24. Barinka (P. Zdráhal), 39. R. Půček (Lednický, Prčík), 45. Claireaux (P. Zdráhal, Barinka), 52. Raskob (Peterek)