čtvrtek 19. září 2024

Viktorii vystřelil výhru Šulc, Slavia v klidu vyhrála v Mladé Boleslavi

Pražané v Boleslavi rozhodli v první půli a jdou do čela tabulky, Plzeň eliminovala kanonýra Klimenta

• Rozdílový. Pavel Šulc rozhodl duel s olomouckou Sigmou dvěma góly, celkově už vstřelil v Chance lize pět branek.

Dvěma dohrávkami se uzavřelo šesté kolo Chance ligy. Plzeňská Viktoria porazila Olomouc 2:1. Obě trefy domácích zařídil skvělý Šulc, hosté v 89. minutě pouze snižovali díky povedené hlavičce Pokorného.

Pražská Slavia si poradila v Mladé Boleslavi, o osudu utkání rozhodli již v první části Chytil a Diouf. Výhrou 2:0 se sešívaní posunuli do čela tabulky o skóre před Spartu. Plzeň je třetí s dvoubodovou ztrátou.

Vedoucí trio se po sedmi odehraných kolech odstřihlo výrazně od zbytku týmů nejvyšší soutěže, Plzeň má na čtvrtý Jablonec již šestibodový polštář.