V předehrávce kola prohrála Plzeň s Kometou

V předehrávce desátého kola Tipsport extraligy prohráli trápící se Indiáni s Kometou 1:2.

Hráči Komety vezou z Plzně tři body

• Hráči Komety vezou z Plzně tři body

Škodovka přivítala na svém ledě brněnskou Kometu. Plzeň potřebovala bodovat, aby se posunula z předposledního místa tabulky a nehrozil jí pád na dno. Body si ale Škodovka v duelu s Brnem nepřipsala.

Do zápasu vstoupili lépe hráči Komety, kteří si vytvořili souvislý tlak. V 9. minutě lovil brankář Pavlát puk ze sítě, 0:1. Škodovka dokázala do konce první třetiny vyrovnat. Při přesilové hře vyrovnal na 1:1 Jakub Lev. Na gólu se podílela i čerstvá plzeňská posila Švéd Tim Söderlund.

Vítězství Komety se zrodilo ve druhé třetině. Tomáš Vincour v početní výhodě zamířil přesně do pravého růžku a vystřelil Brnu tři body. Kometa po nevydařeném vstupu do sezony stoupá v extraligové tabulce nahoru.