Předkolo fotbalového MOL Cupu přineslo výsledek 5:4 s pětistřídáním.

Slavící mariánskolázeňský tým.
Zdroj: Facebook FC Viktoria Mariánské Lázně

• Slavící mariánskolázeňský tým.
  • Zdroj: Facebook FC Viktoria Mariánské Lázně

160 diváků na zápasu předkola MOL Cupu Březová – Mariánské Lázně má velký zážitek. Všichni příchozí totiž byli svědky poločasového pětistřídání a výsledku 4:5.

Domácí Březová hraje divizi, hostující Mariánské Lázně do ní postoupily na jaře. A teď se pořádně zviditelnily v domácím poháru.

Už v desáté minutě se dostali do vedení domácí. Hosté stihli do přestávky vyrovnat. Pak to přišlo. Mariánskolázeňský trenér Aleš Zach se odhodlal k pětistřídání. A na hřišti se začaly dít věci.

Zprvu to vypadalo na „prokoučované“ utkání. Domácí se dvěma góly dostali do vedení 3:1. Ale hosté v posledních pěti minutách srovnali na 3:3 a následovalo prodloužení.

V něm se Březová ujala vedení 4:3, Mariánské Lázně však po vyloučení domácího hráče otočily stav na konečných 5:4 a mohly začít slavit. Postoupily do hlavní fáze soutěže. V prvním kole se v lázeňském derby střetnou s Karlovými Vary hrajícími o úroveň výš.

Autor: Jakub Holý
Zdroj: onlajny.com