Ufoni z hlíny. Mexičan ukázal zákonodárcům „důkazy“ mimozemského života

V mexickém parlamentu vystoupil ufolog se dvěma mrtvými mimozemšťany.

profimedia-0805121210

Údajné mimozemské tělo (13. 9. 2023)
Zdroj: Profimedia

  • Údajné mimozemské tělo (13. 9. 2023)
  • Zdroj: Profimedia

Mexický parlament má za sebou nevídanou akci. Před poslanci vystoupil mexický samozvaný ufolog Jaime Maussan se svými „důkazy“ o mimozemském životě. Při výstupu byla odhalena dvě malá bílá těla se třemi prsty na každé ruce a velkými hlavami. „Ufoni z hlíny“ byli umístěni ve skleněných rakvích. Maussan tvrdil, že byla nalezena v Peru v roce 2017 a odhaduje se, že jsou 1000 let stará.

Jedno z těl prý bylo těhotné, jelikož prý obsahuje vajíčka. „Nejde o mumie, ale přirozená těla, se kterými nebylo manipulováno,“ uvedl Maussan. Během úterního slyšení José de Jesús Zalce Benítez, soudní expert a vojenský lékař, představil mexickému kongresu skeny údajných mimozemských těl. Tvrdil, že údajní mimozemšťané měli velké mozky, velké oči a neměli zuby, takže pravděpodobně jen pili a nežvýkali.

Maussan uvedl, že vzorky byly analyzovány Národní autonomní univerzitou v Mexiku (UNAM) a vědci, kteří získali vzorky DNA, provedli radiokarbonové testování pro určení jejich stáří. „Nejsme sami v rozlehlém vesmíru, musíme přijmout tuto realitu,“ řekl Maussan, který argumentoval, že veřejnost má právo se dozvědět o nelidských bytostech a technologiích.

Maussan vypovídal pod přísahou, ale jeho tvrzení nebyla prokázána. Již v minulosti jeho předešlé mimozemské „důkazy“ byly vyvráceny.

Autor: Šimon Mitro
Zdroj: NPR, EuroNews

Související

Nejstarší žijící zvíře na světě, želva Jonathan je minimálně 191 let stará.
Ostatní Fauna

Nejstarší zvíře na světě oslavilo 191. narozeniny

proroctví
Ostatní Zajímavosti

Nostradamova proroctví na rok 2024 hrozí katastrofami i smrtí papeže

profimedia-0821902238
Zahraniční

Panamu sužuje málo vody, Mexiko proto staví konkurenční koridor

profimedia-0825086984
Zahraniční

Čtyři zpravodajští fotografové byli v Mexiku postřeleni