pátek 20. září 2024

Tygři vyhráli poprvé na cizím ledě

V předehrávce 8. kola se utkaly České Budějovice s Libercem. Liberečtí Tygři poprvé uspěli venku a vezou si z Českých Budějovic dva body.

Tygři se radují z gólu v prodloužení

• Tygři se radují z gólu v prodloužení

První gól utkání vstřelil Motor až v poslední minutě první třetiny. Lukáš Pech překonal brankáře Hrenáka. Tygrům se vydařil začátek druhé třetiny. Nejdříve srovnal na 1:1 Hawryluk a o minutu později potěšil liberecké fanoušky Vlach, který zvýšil na 1:2.

Liberec odskočil na dvougólové vedení v polovině utkání, 1:3. Domácí Motor se ale nehodlal vzdát a během druhé třetiny snížil na 2:3, když vymetl Milan Gulaš horní šibenici při hře pět na tři.

Domácí šli do třetí třetiny s velkou touhou vyrovnat. To se jim podařilo při přesilové hře, když Adam Kubík vyrovnal na 3:3. Po šedesáti minutách bylo utkání vyrovnané a šlo se do prodloužení. V něm byli úspěšnější hosté, když po 36 vteřinách rozhodl o výhře Tygrů Tomáš Filippi.

Banes Motor České Budějovice – Bílí Tygři Liberec 3:4

Branky: 20. Pech, 35. Gulaš, 53. Kubík – 22. Hawryluk, 23. Vlach, 30. Birner, 61. Filippi