pondělí 16. září 2024

Tataráček nebude. Strakovi debut nevyšel, Dynamo nestačilo na Pardubice

Domácí položil hororový úvod, po 23. minutě prohrávali 0:3

• Záchranář napoprvé neuspěl. Františku Strakovi premiéra na lavičce Budějovic nevyšla.

Záchranář František Straka svůj tým v premiéře k bodům nedovedl, České Budějovice ve třetím kole Chance ligy doma prohráli s Pardubicemi 1:3.

O osudu zápasu na Střeleckém ostrově rozhodla první půlhodina, pro domácí přímo hororová. V 10. minutě si Kalabiškův centr srazil do vlastní brány stoper Keckeisen. U dalšího zářezu byl znovu Kalabiška, který Zlatohlávkův centr uklidil pohodlně do Fendrychovy svatyně. A ve 23. minutě dokonal knockout Patrák, jehož trefa i díky teči zapadla do českobudějovické sítě - 0:3.

Dynamo se ve druhé půli zvedlo, po hodině hry snížilo díky Trummerovi, mělo i další šance, dal gól už ale nepřidalo.

Kouč František Straka tak svůj tataráček za odměnu zatím podávat nemůže.

České Budějovice jsou po třech kolech stále bez bodu, Pardubice mají první tři.

Od 17 hodin se hraje ještě duel Hradce Králové s Mladou Boleslaví, večerní zápas Baníku s Karvinou je odložený.

Chance liga, 3. kolo:

SK Dynamo České Budějovice - FK Pardubice 1:3 (0:3) Góly: 58. Trummer – 10. Keckeisen (vlastní.), 18. Kalabiška, 23. Patrák