sobota 27. července 2024

Sparta obhájila titul. Kuchta rozstřílel Boleslav

Letenští slaví už kolo před koncem soutěže. Slavii nepomohla ani výhra na Slovácku

Jsme mistry.

• Jsme mistry.

Fotbalisté Sparty deklasovali ve čtvrtém kole nadstavby Mladou Boleslav 5:0 na jeho hřišti a v předstihu získali titul. Slavii nestačila v dostizích za Letenskými ani výhra na Slovácku, čtyřbodová ztráta je kolo před koncem nedostižitelná.

Sparťanští fanoušci začali v Boleslavi skandovat Mistři už v 35. minutě, kdy dokonal čistý hattrick Jan Kuchta. Letenský útočník pak přidal ještě jeden zásah, devastaci domácích dokonal deset minut před koncem Vydra.

Slavia přetlačila Slovácko 2:1, když všechny góly padly ve druhé půli. Baník uhrál v Plzni bod, remízu proti pozměněné sestavě domácích jim vystřelil Buchta.