pondělí 16. září 2024

Slovácko dalo první gól v soutěži. Stačil na vítězství v Pardubicích

Zápas rozhodl v 60. minutě pravý bek Gigli Ndefe. Slovácko je tak v neúplné tabulce s jediným vstřeleným gólem na sedmém místě

Výhra. Milan Petržela slaví, Slovácko zvítězilo v Pardubicích1:0.

• Výhra. Milan Petržela slaví, Slovácko zvítězilo v Pardubicích1:0.

První gól a první výhra v sezoně. Fotbalisté Slovácka ve 4. kole Chance ligy vyhráli v Pardubicích 1:0, jedinou branku v zápase vstřelil v 60. minutě pravý bek Gigli Ndefe. Tým z Uherského Hradiště je tak s jediným vstřeleným gólem v neúplné tabulce na sedmém místě. Pardubice jsou se třemi body na 12. místě.

Slovácko bylo v první půle lepší, moc šancí ale neměla ani jedna strana. V 50. minutě měli příležitost domácí, čerstvá posila Simon hlavou těsně minul vzdálenější tyč. Po hodině hry našel Kozák rozběhnutého Ndefeho, který se trefil přesně k tyči.

Dnes se hrají ještě tři utkání. Mladá Boleslav hostí České Budějovice, Baník přivítá Hradec Králové a ve večerním duelu se plzeňská Viktoria střetne s Karvinou.

Chance liga, 4. kolo: FK Pardubice - 1. FC Slovácko 0:1 (0:0), branka: 60. Ndefe