Skvělý Nečas nastřílel nejrychlejší český hattrick

Hokejový útočník Martin Nečas vstřelil nejrychlejší český hattrick v historii NHL. Český forvard se ze třech branek v jednom utkání radoval v zámoří vůbec poprvé.

Martin Nečas nasázel Coloradu hattrick

• Martin Nečas nasázel Coloradu hattrick

Martin Nečas zažil báječné utkání proti Coloradu. Během sedmnácti minut třikrát skóroval a nejen, že oslavil v zámoří svůj první hattrick, ale navíc se stal i autorem nejrychlejšího českého hattricku v NHL.

„Čekal jsem dost dlouho a doufal jsem, že se mi to brzy povede,“ řekl Nečas. „Dobrý začátek zápasu. Vždycky je příjemné dát hattrick a vyhrát,“ dodal Nečas. Pětadvacetiletý útočník čekal na hattrick v NHL 330 zápasů.

Poprvé překonal brankáře Alexandra Georgijeva střelou zápěstím po necelých dvou minutách hry. Druhý gól vstřelil v sedmé minutě při signalizované výhodě a za dalších deset minut zkompletoval hattrick po přihrávce finského útočníka Teräväinena. Carolina porazila Colorado 5:2.

Zdroj: nhl.com