Russell Crowe už obdivuje krásy Varů

Slavný herec dorazil na západ Čech s předstihem. Ještě před začátkem Karlovarského filmového festivalu Crowe objevuje tuzemské krásy.

Russell Crowe

Russell Crowe s fanouškem po koncertu v italské Boloně.
Zdroj: Twitter @ernest_barath

  • Russell Crowe s fanouškem po koncertu v italské Boloně.
  • Zdroj: Twitter @ernest_barath

Největší hvězda letošního Karlovarského filmového festivalu už je v Česku. Držitel Oscara za Gladiátora přiletěl do Karlových Varů ve středu odpoledne a ubytoval se v hotelu Pupp. Na svých sociálních sítích sdílí Russell Crowe fotky z procházek po Karlových Varech. Těsně před příletem sdílel foto Andělské hory s popiskem: „Kde zrovna jsem?“. U jedné z fotek napsal: „Můj Bože, Karlovy Vary jsou nádherné.

V pátek při zahájení festivalu převezme Crowe Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii. Večer po zahájení festivalu vystoupí se svou kapelou Indoor Garden Party před hotelem Thermal. Na bezplatný koncert láká Crowe na sítích. „Poslední představení našeho turné. 30. června, večer, před hotelem Thermal v Karlových Varech v České republice. Jde o bezplatný koncert, na který není potřeba žádný lístek. Pro všechny, kdo se nás ptají: „Kdy budete hrát v…. (např. v evropském městě)“ Tento koncert je ve střední Evropě. Zvedněte zadky a nasedněte na autobus, vlak, letadlo nebo přijeďte autem. Neváhejte,“ zní Croweův popisek.

Karlovarský festival uvede jako poctu slavnému herci oscarový snímek Master & Commander: Odvrácená strana světa, který letos slaví 20 let od uvedení. Devětapadesátiletý Crowe se letos představil v kinech v hororu Papežův vymítač, kde ztvárnil vatikánského exorcistu. Letos v říjnu dorazí do kin jeho další film. V komiksovce Lovec Kraven ztvárnil záporáka.

Autor: Šimon Mitro

Související

Paul Mescal ve filmu Gladiator 2
Film a TV Kino

Upoutávka na Gladiátora 2 bere dech. Ukazuje však příliš mnoho

D6 Petrohrad Lubenec
Domácí

Začala stavba D6 mezi Petrohradem a Lubencem

GRnysW6WYAAiAll
Domácí

Na karlovarský filmový festival se valí vlna kritiky

profimedia-0886898485
Film a TV

Hvězda snímků Hanební pancharti či Good Bye, Lenin! dorazila do Varů