Plzeň rozstřílela Boleslav, Třinec vydřel výhru nad Motorem

Škodovka deklasovala Mladou Boleslav, Oceláři vyhráli těsně nad Budějovicemi

Plzeňští hráči se radují z prvního gólu

• Plzeňští hráči se radují z prvního gólu

TŘINEC – ČESKÉ BUDĚJOVICE 3:2

Třinecký trenér Pavel Moták udělal změnu v sestavě, když se do ní vrátil Martin Růžička. První třetina byla vyrovnaná, přesto padlo více gólů do sítě hostů. Nejdříve ve 3. minutě prostřelil Hrachovinu polovysokou střelou Voženílek, následně zvýšil v 17. minutě na 2:0 Kundrátek. Třígólový náskok zajistil Ocelářům jen o dvě minuty později Čacho. Jihočeši snížili na konci druhé třetiny. Prudkou střelou prostřelil Mazance Jan Ordoš. Šest minut před závěrečným hvizdem zápas zdramatizoval Matěj Toman, 3:2. Třinec uhájil těsné vítězství a bere tři body.

PLZEŇ – MLADÁ BOLESLAV 5:0

V 8. minutě poslal Škodovku do vedení finský útočník Aleksi Rekonen. Plzni se povedla skvěle druhá třetina, ve které skórovala dvakrát. Po čtyřiceti minutách vyhrávala už o tři branky. Gólová kanonáda plzeňských hokejistů ale ještě nebyla u konce. V poslední třetině se trefili Rekonen a Schleiss a Plzeň vedla už 5:0. Plzeňští hráči dokázali v utkání využít hned čtyři přesilové hry, a i díky tomu vyhráli vysoko nad Mladou Boleslaví.