Lukáš Křivánek, Adam Knobloch a Tomáš Vnuk.
Zdroj: Nováček Photography / Facebook SK Interobal Plzeň

• Lukáš Křivánek, Adam Knobloch a Tomáš Vnuk.
  • Zdroj: Nováček Photography / Facebook SK Interobal Plzeň

Vypadalo to jako exhibice. Přitom to byl ostrý start nejvyšší soutěže. Plzeňští futsalisté obhajující titul přivítali chomutovského nováčka výpraskem 18:0.

Lukáš Křivánek nasázel už v prvním poločasu hattrick. Tomáš Vnuk šel do šatny s gólem a třemi asistencemi. Od půlky hřiště se trefil brankář Lukáš Němec.

Když se týmy za stavu 8:0 vracely na palubovku, visely ve vzduchu otázky. Kdy padne desátý gól? Jaký bude výsledek? Kolik hráčů ještě završí hattrick? Bude autorem vítězné branky Křivánek, jenž otevřel skóre?

Desátý gól padl hned v úvodní minutě druhé půle! Výsledek byl 18:0. Hattrick završili ještě tři hráči: Vitinho, Vnuk a Knobloch. Autorem vítězné branky byl opravdu Křivánek. S bilancí 5 + 2 byl vyhlášený nejlepším hráčem utkání.

Vnuk se zastavil na třech gólech a pěti přihrávkách, Knobloch zamířil na děkovačku s bilancí 3 + 3.

Výsledek 18:0 zůstane dost možná až do konce ligového ročníku rekordní.

Autor: Jakub Holý