čtvrtek 17. října 2024

Pastrňák opět skóroval, už počtvrté!

Hokejový forvard David Pastrňák vstřelil čtyři góly v pěti zápasech. Boston i s jeho přispěním vyhrál nad Coloradem 5:3.

David Pastrňák vstřelil čtvrtý gól v sezoně

• David Pastrňák vstřelil čtvrtý gól v sezoně

Pastrňák vstřelil gól Coloradu

David Pastrňák je ve skvělé formě. Rodák z Havířova skóroval v této sezoně už počtvrté a ukazuje, že se na novou sezonu připravil nejlépe, jak mohl.

Pastrňák zvyšoval v polovině zápasu na 3:1 pro Boston. Český útočník na začátku akce skvěle vybojoval puk na modré čáře, přihrál Marchandovi, který kotouč předal Lindholmovi a ten výborně nahrál Pastrňákovi. Osmadvacetiletý český útočník zakončil útok střelou v pádu do odkryté branky. Boston vyhrál nad Coloradem 5:3.

Soupeř Bostonu je na začátku sezony za očekáváním. Colorado odehrálo čtyři zápasy a nepřipsalo si ani jeden bod. V Centrální divizi se krčí na posledním místě.

Dostál třetí hvězdou zápasu

Lukáš Dostál si v domácím zápase proti Utahu připsal 26 zákroků a stal se třetí hvězdou zápasu. Český gólman pomohl Anaheimu k druhému vítězství v sezoně. O výhře Ducks rozhodl v prodloužení Leo Carlsson.

Kapitán Anaheimu a tvrďák Radko Gudas si připsal čtyři trestné minuty a stejný počet hitů.

Zdroj: nhl.com