Pastrňák je třetí hvězdou utkání

Český reprezentant si v zápase připsal dva body. Na výhru to ale nestačilo.

David Pastrňák vstřelil v utkání gól

• David Pastrňák vstřelil v utkání gól

David Pastrňák se stal v utkání s Tampou třetí hvězdou utkání. Sedmadvacetiletý útočník si v zápase připsal gól a asistenci. V desáté minutě přihrál na gól dalšímu českému hokejistovi Pavlovi Zachovi, který srovnal stav utkání na 1:1. Ve 47. minutě skóroval už Pastrňák sám. Prudkým švihem od modré čáry srovnával stav utkání, tentokrát na 2:2. Beecher poté poslal Medvědy do vedení, ale ne nadlouho. Jen 57 sekund stačilo hráčům Tampy na vyrovnání, 3:3.

Jen tři minuty dělilo Boston od výhry. V 57. minutě dostal bostonské hráče do vedení James van Riemsdyk, 3:4. Pět sekund před závěrečným hvizdem srovnal na 4:4 Steven Samkos. V prodloužení zařídil vítězství Tampy Brandon Hagel. Tampa vyhrála 5:4.

Zdroj: nhl.com