pátek 20. září 2024

Pardubice vedou tabulku o čtyři body

Dynamo venku opět vyhrálo a vede tabulku před Litvínovem. V derby vyhrál Třinec a uspěly i Karlovy Vary.

Ondřej Vála vstřelil hattrick

• Ondřej Vála vstřelil hattrick

VÍTKOVICE – TŘINEC 3:6

Moravskoslezské derby ovládli Oceláři. Vítkovice třikrát skóre zápasu srovnaly. Závěr třetí třetiny ale zvládli lépe Oceláři a odvezli si z vyprodané Ostravar Arény tři body.

LIBEREC – LITVÍNOV 5:2

Liberecký Martin Faško-Rudáš vstřelil hattrick a výrazně dopomohl k vítězství Tygrů. V utkání se dařilo i Rychlovskému, který si v zápase připsal tři body.

KLADNO – SPARTA PRAHA 2:3

Rytíři vedli už po 27 sekundách 1:0. Filip Chlapík s Michalem Řepíkem ale zaveleli k obratu a z Kladna si Sparťané odváží vydřené tři body.

PLZEŇ – KARLOVA VARY 2:3 pp

Západočeské derby rozhodlo až prodloužení. Tomáš Rachůnek rozhodl o vítězství Varů po 18 vteřinách prodloužení.

OLOMOUC – PARDUBICE 1:5

Pardubice si jasným vítězstvím na Hané pojistila vedení v tabulce. Olomouc naopak po porážce klesla na desátou příčku.

HRADEC KRÁLOVÉ – ČESKÉ BUDĚJOVICE 4:1

Hradec potěšil fanoušky domácím vítězstvím. Proti Budějovicím byl lepším týmem a díky dobré hře v přesilovkách i oslabení se radoval z vítězství.