Ostuda s moukou i neprodejné lístky. Bendigova hvězda rychle zapadá

Vypadá to na soumrak hvězd televizních pěveckých soutěží. Prodat takzvaný koncert snů má po Monice Bagárové i Jan Bendig. Ten má navíc na krku zinscenovanou aférou v podobě rasistického útoku na Slavících.

434124172_973429560817259_653400627946920913_n

Zpěvák Jan Bendig se marně snaží vyprodat 02 Universum.
Zdroj: Facebook/Jan Bendig

  • Zpěvák Jan Bendig se marně snaží vyprodat 02 Universum.
  • Zdroj: Facebook/Jan Bendig

Poté, co vyšlo najevo, že si zpěvák Jan Bendig objednal útok na vlastní osobu během předávání Českých slavíků, kdy jej jeho kamarád posypal moukou a vykřikl na něho rasistická hesla, to jde s jeho kariérou z kopce. Nejen, že se o něho zajímá policie kvůli křivé výpovědi ve zmíněné kauze, která navíc byla odvysílána v přímém přenosu, ale ubývají mu i fanoušci.

Svědčí o tom i koncert, který si Bendig naplánoval do pražské haly O2 Universum, tedy menšího sourozence O2 Arény. Ten se měl původně odehrát 16. března, ale v té době zrovna vyšlo najevo, že útok s moukou na Slavících byl zinscenovaný. Bendig tvrdil, že mu celá věc vzala psychickou i fyzickou sílu a vystoupení přesunul na 30. listopadu. Ovšem prodej lístků se zastavil. Původní majitelé vstupenek je dokonce začali vracet a v současnosti by byla prázdná zhruba čtvrtina haly.

Bendig tedy zažívá něco podobného, co jeho kolegyně ze soutěže Česko Slovenská SuperStar, Monika Bagárová. Ta si dokonce troufla na O2 Arénu a z celkové kapacity 18 tisíc míst prodala pouze 700 lístků.

Autor: Jan Skala

Související

797px-Bundespolizei_Berlin_-_VW_T5
Zahraniční

Co s Afghánci? Německá policie musí řešit skandál, kdy je vysadila v Polsku

15718089584_92e81faebe_z
Krimi

Úchyl, který obtěžoval školáky v metru, skončil s pouty na rukou

GPFDLHSWQAAB-XV
Krimi

Smutná tečka za útokem v Mannheimu. Policista brutální útok islamisty nepřežil

GPAg5AbWgAExBQx
Zahraniční

Netanjahu má problém. Proti vládě protestovalo více než sto tisíc jeho lidí