Nečas vstřelil gól, Carolina přesto prohrála

Martin Nečas vstřelil 19. gól v sezoně, skórovali i Radek Faksa a Filip Zadina.

Nečas střílí Winnipegu gól

• Nečas střílí Winnipegu gól

Český útočník Martin Nečas vstřelil úvodní branku utkání mezi Carolinou a Winnipegem. Nečas poslal Carolinu do vedení ve druhé třetině. V levém kruhu si podržel puk a střelou zápěstí k tyči překonal brankáře Connora Hellebuycka. Hráči Caroliny skórovali ve druhé dvacetiminutovce ještě dvakrát a dostali se do třígólového vedení. Winnipeg ale vstoupil do třetí třetiny famózně a předvedl neskutečný obrat. Po necelých šesti minutách bylo vyrovnáno. Jets vstřelili ve třetí třetině celkem pět gólů a vyhráli nad Carolinou 5:3.

V duelu mezi Dallasem a San Jose se prosadili hned dva čeští hráči. V dresu Dallasu srovnal na 1:1 na začátku druhé třetiny Radek Faksa, když dorazil puk do sítě. Ve 38. minutě poslal San Jose do vedení Filip Zadina. Situaci kontrolovali ještě videorozhodčí. Puk sice těsně, ale překročil brankovou čáru. Jason Robertson ve třetí třetině srovnal na 2:2. Vyrovnaný zápas skončil po základní hrací době nerozhodně a utkání nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. V nich se neprosadil Filip Zadina. Rozhodující nájezd vstřelil dallaský hráč Jamie Benn.

Zdroj: nhl.com