Vítkovice se po gólu na 3:2 sesypaly a bylo po zápase.

Bratři Kašovi – vlevo Ondřej, vpravo David.
Zdroj: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

• Bratři Kašovi – vlevo Ondřej, vpravo David.
  • Zdroj: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

Jedenáct utkání a stejný počet vítězství. Litvínov má počínaje druhým kolem hokejové extraligy snadno zapamatovatelnou bilanci. A hlavně pořád vylepšuje klubový rekord. Tolika výhrami v řadě se může chlubit jen velký tým.

S Vítkovicemi doma prohrával 0:1, po první třetině to bylo 2:2, ale ve druhé dvacetiminutovce čtyřmi góly během pěti minut rozhodl o výsledku.

„Trochu nám ujel začátek. Druhá třetina už patřila nám. Hráli jsme dobře, poctivě a myslím si, že jsme zaslouženě brali tři body,“ řekl David Kaše, který dal dvě ze zmíněných čtyř branek.

Trenér poražených Miloš Holaň nevěřícně kroutil hlavou. „Po brance na 3:2 se mužstvo sesypalo a za minutu a půl bylo prakticky po zápase. Takhle se nehraje, takto se nebojuje,“ konstatoval zklamaně.

Ostravský celek je dva body ode dna tabulky a až do konce měsíce nehraje doma. Po Brně a Litvínově nastoupí ještě v Hradci Králové, Pardubicích, Karlových Varech a Mladé Boleslavi.

Autor: Jakub Holý
Zdroj: hcltv.cz