Kladno konečně vyhrálo, Olomouc zaslouženě vyhrála

Rytíři po osmi prohraných zápasech vyhráli, Hanáci zvítězili nad Tygry.

Kladenští hráči konečně vyhráli

• Kladenští hráči konečně vyhráli

OLOMOUC – LIBEREC 3:2

Liberec vstřelil rychlou branku a už ve 3. minutě vedl o gól. O čtyři minuty už bylo ale vše jinak. Hanáci nejdříve stav srovnali a o jednačtyřicet vteřin později zásluhou Macuhy skóre obrátili, 2:1. Druhá dvacetiminutovka gól nepřinesla. Ve třetí třetině skórovali opět domácí a dostali se zásluhou Kunce do dvoubrankového vedení, 3:1. Liberec ale neřekl poslední slovo. Ve 48. minutě liberecký Ivan vyhrál buly a propálil gólmana Konráda, 3:2. Kohouti zaslouženě vyhráli a nechali si doma tři body.

KLADNO – LITVÍNOV 3:0

Fanoušci si v ČEZ stadionu Kladno museli počkat na branku až do 27. minuty. Domácí hráči využili přesilovou hru, Smoleňák přihrál zpoza branky Pytlíkovi, který se nemýlil, 1:0. Do dvoubrankového vedení poslal Rytíře Martin Procházka, který tečoval Dotchinovu střelu mezi betony. Litvínovští hráči volali po hře vysokou holí, ale rozhodčí po prozkoumání situace gól potvrdili. Litvínovští hráli vabank a dvě minuty před koncem utkání odvolali gólmana. To se jim ovšem vymstilo. Po deseti sekundách hry bez brankáře skóroval Denis Kusý a stanovil konečný výsledek na 3:0.