Jágr naskočil na led, Sparta vyhrála po rekordních nájezdech

Jaromír Jágr naskočil po osmi měsících na led. V Třinci rozhodla až sedmnáctá série.

Roman Horák rozhodl o výhře Sparty

• Roman Horák rozhodl o výhře Sparty

HC OCELÁŘI TŘINEC – HC SPARTA PRAHA 1:2 po samostatných nájezdech

Zápas mezi Třincem a Spartou se zapsal do extraligových dějin. Utkání rozhodly až samostatné nájezdy v sedmnácté sérii. Dva body obstaral Roman Horák.

HC VERVA LITVÍNOV – HC ŠKODA PLZEŇ 2:3 po samostatných nájezdech

Osm sekund před koncem vyrovnal na 2:2 litvínovský Ondřej Kaše. V šesté sérii nájezdů rozhodl o výhře Indiánů Matýs.

HC DYNAMO PARDUBICE – RYTÍŘI KLADNO 4:3

Po osmi měsících naskočil na led Jaromír Jágr a hned si připsal bod za asistenci. Jeho Kladno přesto prohrálo s prvními Pardubicemi o gól.

MOUNTFIELD HK – BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 2:5

Tygři se v první třetině dostali do dvougólového vedení a svůj náskok už neztratili. Do hradecké brány se poprvé postavil finský gólman Laurikainen.

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC KOMETA BRNO 3:2 po prodloužení

Jakub Flek z Komety ve 45. minutě vyrovnal a zápas šel do prodloužení. V něm se trefil Vít Jiskra a zařídil varům dva body.

BANES MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE – HC OLOMOUC 4:0

Jihočeši nastoupili do utkání ve vánočních dresech a speciální úbor jim přinesl štěstí. Motor rozstřílel Olomouc 4:0, a připsal si důležité tři body.