Hronek vyšel z duelu s Dostálem vítězně

Hronek si připsal už 41. asistenci a podílel se na výhře Vancouveru nad Anaheimem.

Hronek v utkání s Anaheimem

• Hronek v utkání s Anaheimem

V jediném nedělním zápase NHL se proti sobě postavili obránce Filip Hronek s gólmanem Lukášem Dostálem.

Obránce Vancouveru Hronek vyšel z duelu s Anaheimem vítězně. Hokejisté Anaheimu nastoupili na led opět bez Radka Gudase v sestavě. Tvrďák Gudas nehraje od 15. března, kdy se zranil v horní části těla.

V brance Anaheimu stál Lukáš Dostál, který vykryl 27 ze 30 střel. Vancouver byl po celý zápas lepším týmem a po dvou třetinách vedl 2:0. Dostál nestačil na střely Boesera a Joshuy z přesilových her. U druhé branky asistoval Hronek, který zaznamenal 41. asistenci v sezoně.

Anaheim ve třetí třetině zabral a vyrovnal. Rozhodující branku vstřelil dvě minuty před závěrečnou sirénou Dakota Joshua a domácí Canucks se radovali z výhry. Vancouver vyhrál 3:2.

Zdroj: nhl.com