Hronek nahrál na vítězný gól, Mrázek hvězdou zápasu

Bek Filip Hronek přispěl k výhře nad Pittsburghem, Mrázek se stal hlavní hvězdou zápasu.

Petr Mrázek byl vyhlášen první hvězdou zápasu

• Petr Mrázek byl vyhlášen první hvězdou zápasu

HRONEK SBÍRÁ BODY

Filip Hronek v posledních zápasech sbírá body jak na běžícím pásu. Proti Pittsburghu si připsal další dvě asistence a v aktuální sezoně jich zaznamenal už třiatřicet. Hronek připravil obě branky Pettersonovi, který se i díky Hronkovi stal první hvězdou zápasu. Petterson nejdříve zvyšoval vedení Canucks na 3:1 a v prodloužení rozhodl zápas ze sólového úniku, do kterého jej vyslal právě Filip Hronek.

VANCOUVER CANUCKS – PITTSBURGH PENGUINS 4:3 po prodloužení

MRÁZEK PRVNÍ HVĚZDOU UTKÁNÍ

Brankář Petr Mrázek byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Jeho výborný výkon nepodpořili hráči z útoku a obrany a Chicago ztratilo výhru v posledních minutách zápasu. Chicago vedlo díky gólu Connora Murphyho. Jednatřicetiletý český gólman držel čisté konto až do 57. minuty. Gabriel Vilardi vyrovnal po střele zblízka. Winnipeg vstřelil vítěznou branku 65 vteřin před závěrečným hvizdem. Nikolal Ehlers se dostal do úniku a tvrdou střelou překonal českého brankáře. Petr Mrázek si připsal 26 zákroků a stal se hlavní hvězdou utkání.

CHICAGO BLACKHAWKS – WINNIPEG JETS 1:2

HERTL SE ZADINOU PŘISPĚLI K VÝHŘE SAN JOSE

Tomáš Hertl, který byl v nedávně době nominovaný do Utkání hvězd NHL, pokračuje v dobrých výkonech. Spolu s dalším českým útočníkem Filipem Zadinou připravil gól pro Zetterlunda, který zvýšil na 2:0 pro San Jose. Sharks vyhrálo nad Montrealem a připsalo si důležité tři body. V Západní konferenci ztrácí poslední San Jose na předposlední Chicago tři body.

MONTREAL –⁠ SAN JOSE 2:3

Zdroj: nhl.com