sobota 26. října 2024

Hertl je ve skvělé formě, opět vstřelil gól

Tomáš Hertl opět skóroval a je nejproduktivnějším českým hráčem v NHL. Vegas díky jeho trefě vyhrálo nad Senators 6:4.

Tomáš Hertl po vstřeleném gólu

• Tomáš Hertl po vstřeleném gólu

Český hokejový útočník Tomáš Hertl je v letošní sezoně k nezastavení. Třicetiletému odchovanci Slavie se dařilo i v utkání Vegas s Ottawou, ve kterém Knights vyhráli nad Senators 6:4.

Vegas přitom do utkání nevstoupilo dobře a prohrávalo po necelé čtvrt hodině o dva góly. Poté se ale trefili Nicolas Roy a Nicolas Hague a utkání srovnali. Vyrovnaný stav ale vydržel jen necelou minutu, a Knights opět koukali na hráče Senators zpovzdálí.

K obratu zavelel Tomáš Hertl, který dal v 57. minutě důležitý gól na 4:4. O minutu později poslal Knights poprvé do vedení Keegan Kolesar a šestou branku Vegas vstřelil do prázdné klece Ivan Barbašev.

Hertl má po odehraných osmi zápasech na svém kontě osm kanadských bodů za čtyři góly a stejný počet asistencí. V zámoří je nejproduktivnějším hráčem aktuální sezony.

Zdroj: nhl.com