pondělí 16. září 2024

Hertl je ve formě, dvakrát skóroval

Útočník Tomáš Hertl vstřelil dva góly a podílel se na velkém obratu. San Jose vyhrálo nad Detroitem 6:5 po prodloužení.

Tomáš Hertl

Tomáš Hertl

• Tomáš Hertl

Tomáš Hertl je ve výborné formě. Po hattricku proti Islanders se prosadil i proti Detroitu, a to hned dvakrát. San Jose zažilo opět divoký zápas. Žraloci prohrávali ve druhé třetině už o čtyři branky, ale dokázali zápas zvrátit čtyřmi rychlými góly. Detroit se ještě jednou dostal do vedení, ale Tomáš Hertl svým druhým gólem v utkání vyrovnal. Mikael Granlund skóroval 37 vteřin po začátku prodloužení a rozhodl o výhře San Jose. Dvěma asistencemi se na vítězství podílel i Jan Rutta.

„Odehráli jsme 27 skvělých minut,“ řekl Tomáš Hertl po utkání. „Měli jsme několik špatných brejků, po kterých jsme prohrávali 4:0, ale nikdy jsme se nevzdali, a to je pro nás v poslední době důležité.“

Velká pozornost byla upřena na Patricka Kana. Hvězdný útočník se vrátil na led po sedmi měsících. V utkání jeho největší šanci zastavila tyč.

DETROIT RED WINGS – SAN JOSE SHARKS 5:6 po prodloužení

Zdroj: nhl.com