pátek 19. července 2024

Filmy a móda ve Varech. Debbie Brown představí svoji nejnovější kolekci

Karlovarská rodačka Debbie Brown představí na letošním KVIFF svojí nejnovější módní kolekci. Karlovy Vary už za tři týdny ožijí filmem a módou.

Módní návrhářka Debbie Brown

Módní návrhářka Debbie Brown
Zdroj: Instagram: se svolením Debbie Brown

  • Módní návrhářka Debbie Brown
  • Zdroj: Instagram: se svolením Debbie Brown

Už 30. června se Karlovy Vary opět promění ve světové centrum filmu. 57. ročník karlovarského filmového festivalu opět přiláká tisíce návštěvníků a chybět nebudou ani české a zahraniční celebrity. Hostem letošního ročníku bude například filmový gladiátor Russel Crow. Festival potrvá do 8. července.

Karlovarský festival je centrem filmu, ale i módy. Na červeném koberci se tradičně představí hvězdní hosté v modelech slavných návrhářů.

Milovníci módy si na své přijdou 3. července. Novou módní kolekci s názvem REFRACTION A/W 2023 představí karlovarská rodačka a návrhářka Debbie Brown. Extravagantní návrhářka, která se prý ráda vymyká průměrnosti, zavítá se svojí přehlídkou na terasy Mlýnské kolonády a slibuje nezapomenutelný módní zážitek.

Vedle netradičního a originálního oblečení představí Debbie Brown také speciální kolekci kabelek a doplňků, které vytvořila ve spolupráci se značkou MyBelka.

Součástí přehlídky bude vystoupení řady V.I.P hostů, mezi nimi bude například český interpret Jan Bendig.

Související

prof,
Ostatní Osobnosti

Z módní ikony je devadesátník. Samotářský Armani dnes slaví

Vinted
Zahraniční Móda

Vinted platit nechce. Odvolává se proti porušení GDPR

D6 Petrohrad Lubenec
Domácí

Začala stavba D6 mezi Petrohradem a Lubencem

módní přehlídka
Světové dny Móda

Den módy