Energie vyhrála důležitý zápas s Motorem

V předehrávce 23. kola vyhrály Karlovy Vary nad Budějovicemi a posunuly se na osmou příčku tabulky právě před Motor.

Hráči Energie vyhráli nad Motorem

Zdroj: Jakub Knap

• Hráči Energie vyhráli nad Motorem
  • Zdroj: Jakub Knap

V první třetině utkání měli více ze hry hosté. Aktivní hra se jim vyplatila v 19. minutě, kdy se k puku dostal Dominik Simon a prostřelil domácího gólmana Frodla, 0:1.

Po přestávce začaly padat góly i do branky hostů. Nejprve srovnal dělovkou Bernovský a do jednogólového vedení dostal Energii ostrou ranou Redlich, 2:1. Motor rychle odpověděl. Filip Přikryl mířil těsně pod Frodlovu lapačku, 2:2. Karlovy Vary na nic nečekaly a rychlým protiútokem se dostaly opět do vedení. Po druhé třetině vedli domácí hráči 3:2.

Poslední dvacetiminutovka nabídla rychlý hokej. Hosté se snažili vyrovnat, ale nepomohla jim ani hra bez brankáře. Absenci gólmana nakonec dokázali využít karlovarští, kteří v 60. minutě upravili skóre na 4:2. Energie získala tři body naposledy 27. října.

HC ENERGIE KARLOVY VARY – BANES MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE 4:2

Branky: 23. Bernovský, 27. Redlich, 33. Gríger, 60. O. Beránek – 19. D. Simon, 32. F. Přikryl