Dynamo vyhrálo nad Boleslaví v prodloužení, Kometa brala body v Plzni

Pardubice rozhodly o výhře v prodloužení, Motor s Kometou zvítězily a Olomouc vyhrála na nájezdy.

Hokejisté Pardubic

• Hokejisté Pardubic

PARDUBICE – MLADÁ BOLESLAV 4:3 PO PRODLOUŽENÍ

Pardubice vedly v utkání dvakrát o dva góly, ale zápas muselo rozhodnout až prodloužení. V něm byli úspěšnější domácí hráči a zásluhou gólu Libora Hájka berou Pardubice dva body.

„Za stavu 3:1 je potřeba, abychom si to pohlídali a neztratili žádný bod. To se nám nepovedlo, alespoň v prodloužení jsme získali druhý bod do tabulky,“ sdělil na pardubickém webu asistent trenéra Zadina.

ČESKÉ BUDĚJOVICE – KARLOVY VARY 3:0

Do Budvar arény přijeli karlovarští hokejisté, kteří předchozích šest zápasů s Motorem vyhráli. Dnes si ale vylámali zuby na brankáři Dominiku Hrachovinovi, který polapil všech 36 pokusů. Domácí hráči překonali oproti tomu karlovarského Frodla hned dvakrát, třetí branku sledoval ze střídačky.

OLOMOUC – HRADEC KRÁLOVÉ 3:2 SAMOSTATNÉ NÁJEZDY

Domácí zápas s Mountfieldem musely i podruhé v sezoně rozlousknout samostatné nájezdy. Moru podržel brankář Branislav Konrád, který vychytal všech pět nájezdů. Dva body vystřelil vítězným nájezdem Silvester Kusko.

PLZEŇ – KOMETA BRNO 2:3

Kometa se v rámci 36. kola vydala do Plzně. Domácí šli do vedení, ale Kometa vyrovnala za pouhých 33 vteřin. Za dalších šest minut už vedla o gól. Na začátku druhé třetiny se Kometa dostala už do dvougólového vedení a vítězství si už nenechala vzít.