pondělí 1. července 2024

Češi zvítězili v Černé Hoře o tři góly

Čeští fotbalisté vyhráli v přípravném zápase nad Černou Horou 4:1 a zakončili sezonu vítězně.

Zdroj: Facebook Česká fotbalová reprezentace

• Češi zvítězili v Černé Hoře o tři góly
  • Zdroj: Facebook Česká fotbalová reprezentace

Poslední zápas v sezoně čeští fotbalisté i s náhradníky zvládli a hladce vyhráli v Podgorici o tři góly. O první gól zápasu se postaral slávistický útočník Mojmír Chytil, který si naběhl na Douděrův centr.

Další branky padaly do sítě až po změně stran. V 57. minutě se poprvé v reprezentaci střelecky prosadil Michal Sadílek. Domácí odpověděli v 66. minutě. Camaj technickou střelou překonal brankáře Vaclíka.

Domácí fotbalisté měli několik dobrých příležitostí k vyrovnání. Reprezentační gólman Vaclík ale další gól ve své bráně nedovolil. Blýskl se zejména při samostatném úniku Raduloviče.

Češi přidali zásluhou Provoda a Hložka další dva góly a zvítězili na půdě domácích.

„Inkasovaný gól vždy mrzí a hledáte chyby, proč k tomu došlo. Ale viděl jsem na hráčích, že chtějí vyhrát, dali jsme další dvě branky a ukázali sílu. Z toho pohledu jsme spokojení,“ řekl po zápasu trenér Jaroslav Šilhavý.

Černá Hora - Česká republika 1:4

Branky: 28. Chytil, 57. M. Sadílek, 75. Provod, 85. Hložek - 66. Camaj