čtvrtek 18. července 2024

Češi budou mít na EURO 2024 zázemí v Hamburku

Česká fotbalová reprezentace bude během UEFA EURO 2024 trénovat na severním předměstí Hamburku. Bydlet bude v Steigenberger Hotel Treudelberg.

Steigenberger Hotel Treudelberg

Steigenberger Hotel Treudelberg
Zdroj: fotbal.cz

  • Steigenberger Hotel Treudelberg
  • Zdroj: fotbal.cz

Čeští reprezentanti už mají o svém zázemí během mistrovství Evropy ve fotbale 2024 jasno. Čeští reprezentanti se ubytují ve stylovém hotelu Steigenberger Hotel Treudelberg, který nabízí wellness centrum, posilovnu nebo krytý bazén. Národní tým nebude muset díky svému base campu používat transfer hotel.

„Komunikovali jsme s některými současnými i bývalými reprezentanty a berou to jako velkou výhodu. Navíc to není daleko ani na další strategická místa, která budeme během turnaje využívat. Na letiště patnáct minut, na vlakové nádraží půlhodinka,“ sdělil technický ředitel FAČR Erich Brabec.

Tréninky budou probíhat na stadionu na severním předměstí Hamburku, kde pravidelně nastupuje tým Eintracht Norderstedt hrající čtvrtou německou ligu. Kapacita stadionu je 1300 diváků a národní tým plánuje pro fanoušky otevřený trénink.

„Na místo budou až do zahájení turnaje dojíždět zástupci FAČR, aby přípravy běžely podle plánu. Je zapotřebí domluvit veškeré detaily týkající se pobytu týmu a jeho sportovní přípravy, ale také dořešit další témata jako branding tréninkového stadionu nebo vybudování tiskového střediska v jeho blízkosti,“ řekl generální sekretář FAČR Michal Valtr.

Zdroj: fotbal.cz

Související

52136327875_6bdb3b80d5_b
Zahraniční

Komik přál smrt Trumpovi i Muskovi. Peníze pro něj posvětila německá vláda

GSm4-q_XYAASw8R
Zahraniční

Úřady zakázaly časopis Compact. Cesta k novému fašismu, tvrdí šéfredaktor

České fotbalistky podlehly Dánsku 0:2.
Fotbal

České fotbalistky po prohře s Dánkami opouštějí elitní úroveň Ligy národů

České hráčky zkusí navázat na utkání se Španělskem
Fotbal

Češky nastoupí proti Dánkám