čtvrtek 19. září 2024

Bez šance. Macháč s Pavláskem nestačili na Američany, zahrají si o bronz

Česká dvojice .....

• Ještě další šance. Tomáš Macháč si zítra zahraje s Adamem Pavláskem o bronz, navíc s Kateřinou Siniakovou budou ještě bojovat o účast ve finále v mixu.

Jasná záležitost. Tomáš Macháč s Adamem Pavláskem nevyužili první příležitost na zisk medaile. V semifinálovém souboji s turnajovými čtyřkami neměli nárok, dvojice Krajicek, Ram český pár přejela 6:2, 6:2.

Američané ukázali sílu již v předchozím duelu, když jasně přehráli favorizovanou dvojici Nadal, Alcaraz 6:2, 6:4.

V dnešním zápase předvedli Američané zcela dominantní výkon. Bývalé světové jedničky sebraly za stavu 3:2 servis Macháčovi po sérii čtyř odvrácených brejbolů a tím určily ráz utkání. V závěru prvního setu ztratil podání i Pavlásek a český pár tak prohrál první set hladce 2:6.

Dalo by se říct jako obvykle, Češi na turnaji vždy otáčeli zápas ve druhé sadě. Tentokrát ale narazili. Oba tenisté ztratili znovu po jednom podání a stejným poměrem ztratili i druhé dějství.

O bronz si Macháč s Pavláskem zahrají již zítra.