pátek 20. září 2024

6. kolo TELH: Třinec prohrál s Hradcem, Pardubice a Sparta vyhrály

Po šestém odehraném extraligovém kole kraluje tabulce stále neporažená Sparta. Hradec v repríze finále porazil Oceláře a Kometa je venku z nejhoršího.

Michal Řepík vstřelil Olomouci gól

• Michal Řepík vstřelil Olomouci gól

TŘINEC – MOUNTFIELD HK 0:5

Hradec v repríze finále jednoznačně porazil mistrovský Třinec. Dvakrát se do třinecké sítě trefil obránce Jérémie Blain.

ČESKÉ BUDĚJOVICE – VÍTKOVICE 2:1

České Budějovice během pěti minut otočily zápas a zvítězily doma nad Vítkovicemi.

KARLOVY VARY – LIBEREC 5:2

Vyrovnaný duel rozhodly Karlovy Vary ve třetí třetině ve vlastním oslabení. Gól na 3:2 Liberec zlomil a Karlovy Vary následně vstřelily Tygrům další dvě branky.

LITVÍNOV – MLADÁ BOLESLAV 5:2

Litvínov je v letošní sezoně ve výborné formě. Důkazem toho je i vítězství nad Mladou Boleslaví. Verva je v extraligové tabulce na třetím místě se čtrnácti body.

KLADNO – KOMETA BRNO 1:4

V Brně si mohou oddychnout. Kometa vyhrála druhý zápas v řadě a v tabulce se vyšvihla na deváté místo. Zato Kladno je v herní nepohodě. Po šesti zápasech má na kontě jen dva body.

PARDUBICE – PLZEŇ 4:1

Plzeň se v posledních kolech trápí. Pardubice vedly už po 73 vteřinách a svůj náskok stále navyšovaly. Indiáni dokázali výsledek v poslední minutě jen korigovat, když deset vteřin před závěrečnou sirénou pokazili Willovi čisté konto.

SPARTA PRAHA – OLOMOUC 4:0

Sparta je i po šestém kole bez porážky. Doma si poradila s Olomoucí, které nastřílela čtyři góly. S šestnácti body vede extraligovou tabulku před Pardubicemi, které jsou na druhém místě kvůli horšímu skóre.