pátek 20. září 2024

4. kolo TELH: Sparta deklasovala Kladno, severomoravské derby rozhodl Hudáček

Sparta po čtvrtém kole vede extraligovou tabulku před Pardubicemi. Třinec ovládl derby a Kometa je stále bez bodu.

Zápas byl plný emocí

• Zápas byl plný emocí

LITVÍNOV – LIBEREC 4:1

Litvínov vyhrál potřetí v řadě. Jedním gólem pomohl k vítězství uzdravený Ondřej Kaše.

KLADNO – SPARTA PRAHA 1:7

Sparta na ledě Rytířů vedla od první minuty. Po dvou třetinách Pražené vyhrávali už 0:5 a emoce u hráčů na obou stranách eskalovaly. Zápas poznamenalo několik bitek. Dotchin s Jarůškem z Kladna a Irving s Chlapíkem ze Sparty obdrželi trest 5 min. a do konce utkání.

MLADÁ BOLESLAV – KOMETA BRNO 6:3

Kometa je i po změně trenéra stále bez bodu. Mladoboleslavští vstřelili Brnu čtyři góly v přesilových hrách.

TŘINEC – VÍTKOVICE 4:3 p

Severomoravské derby zvládli lépe Oceláři. Vítkovice prohrávaly půl minuty před koncem utkání o dvě branky. Vyrovnávací gól vstřelil vteřinu před konečným hvizdem Lakatoš a zápas šel do prodloužení. O vítězství Třince rozhodl po krásné akci Libor Hudáček.

ČESKÉ BUDĚJOVICE – HRADEC KRÁLOVÉ 2:1 p

O výhře Českých Budějovic rozhodl v prodloužení Adam Kubík. Mountfield hrál při pobytu v útočném pásmu bez gólmana a toho využil právě Kubík, který střelou přes celé hřiště trefil prázdnou bránu.

PARDUBICE – OLOMOUC 3:1

Pardubice potvrdily roli favorita a doma přehráli Kohouty z Olomouce. V extraligové tabulce je Dynamo na druhém místě za Spartou jen kvůli horšímu skóre.